Strona główna

Dzień Edukacji Narodowej


Kolejny Dzień Nauczyciela jest już wspomnieniem. Jednak 15 października w "Osiemnastce" był pełen ciepłych słów, uśmiechów i kwiatów. Na uroczystym apelu Pan Dyrektor Jarosław Kalaszczyński złożył całej Radzie Pedagogicznej oraz Pracownikom administracji i obsługi najserdeczniejsze życzenia. Wyróżnieni nauczyciele otrzymali Nagrody Prezydenta, Nagrody Dyrektora oraz Medal Komisji Edukacji. Po części oficjalnej uczniowie dla swoich Pedagogów przygotowali wesoły program artystyczny. Przedstawienie zostało uświetnione piosenkami w wykonaniu solistek i szkolnego chóru oraz utworami instrumentalnymi na gitary i akordeon. Na zakończenie wybrzmiały uczniowskie życzenia, na których spełnienie cierpliwie będziemy czekać!
Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews