Strona główna

 

Nauczycielki, które prowadziły zajęcia, przekazały najmłodszym uczniom naszej szkoły zasady bezpieczeństwa podczas zabawy i wykonywania codziennych czynności. Nauczyły udzielania pierwszej pomocy, zaczynając od prawidłowego wezwania pomocy przez telefon po najprostsze czynności przy osobie poszkodowanej.

Zajęcia prowadzone były również w formie zabawy, a odpowiednie pomoce pozwoliły skutecznie przekazywać i przyswajać wiedzę. Taka forma zajęć cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego też dzieci bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w spotkaniach. W ostatnim etapie zajęć, tj. podsumowaniu dzieci potrafiły wykazać się zdobytą wiedzą i zastosować ją w praktyce.

Na koniec zajęć klasy otrzymały dyplomy za udział w lekcji „Pierwsza pomoc przedmedyczna” oraz tematyczne karty pracy.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews