Strona główna

Opracowała: Iwona Jóźwicka

Jeszcze trochę jesieni?.

 

6 listopada br. w naszej szkole odbyło się posiedzenie komisji XVI Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego ,,Płock jesienią?, którego organizatorem była świetlica szkolna. W składzie jury zasiadły panie;

-Małgorzata Roszko- wicedyrektor (plastyk-pedagog) SP-1 w Płocku,

-Anna Liśkiewicz- instruktor plastyk POKiS,

-Grażyna Tryka- ST. kustosz Muzeum Mazowieckiego w Płocku.

po obejrzeniu 293 prac wykonanych różnorodnym technikami malarskimi: pastele, farby akrylowe, plakatowe, akwarelowe, mazaki, kredki ołówkowe i,,Bambino?, collage ze szkół podstawowych nr: 3, 6, 11, 17,18, 20, 21, 22, 23,OSM I Stopnia, Szkoły Podstawowej z Łącka ,Szkoły Podstawowej z Gozdowa oraz MDK postanowiły:

w kategorii dzieci 6-letnich:

- I nagroda Aleksander Brudzyński MDK

- II nagroda Kasia Mikulska MDK

- II nagroda Karolina Przemyłska SP-22( kl.I)

- III nagroda Amelia Kamola SP-22 ( kl.I, świetlica)

-wyróżniła:

- Aleksa Banach SP-20

-Piotr Stasiak SP-20

 

w kategorii dzieci z klas I ( 7 lat)

-I nagroda Patryk Budek SP-23

- I nagroda Magda Prusak MDK

- II nagroda Amelka Cyparska SP-22

- II nagroda Martyna Wiśniewska SP-18

- III nagroda Nadia Olewnik MKD

- III nagroda Klaudia Komuda MDK

wyróżniła:

- Agata Bodera SP-18

- Gabriela Skarzyńska SP-22

-Zuzanna Biernacka SP-18

-Maja Przysocka MDK

- Gabriela Bojarowska SP-18

 

w kategorii dzieci z klas II

- I nagroda Aleksandra Garwacka SP-11

- I nagroda Natalia Sadłowska SP-21

-II nagroda Amelia Paczkowska SP-16

- II nagroda Katarzyna Szczepaniak SP w Łącku

- II nagroda Gabrysia Kabulska MDK

- II nagroda Jakub Wiśniewski SP-Staroźreby

- III nagroda Luiza Brzezińska SP-21

-III nagroda Nikola Zachowska SP-15 Płock

wyróżniła:

- Izabela Gocała SP-Łąck

- Natalia Kania SP-21

-Roksana Kiełpińska SP-15

 

W kategorii dzieci z klas III

- I nagroda Kamil Szczawiński SP-11

-I nagroda Julia Szymańska SP-6

- I nagroda Błażej Rutkowski MDK

- II nagroda Weronika Wiśniewska MDK

- II nagroda Bartek Misiak MDK

- II nagroda Emilia Dąbrowska SP w Gozdowie

- III nagroda Karolina Domżalska MDK

- III nagroda Ola Rutkowska OSM I Stopnia

- III nagroda Amelia Chełkowska SP-6

wyróżniła:

-Natalia Balasiewicz SP-23

- Oliwia Socha SP-3

- Hubert Pawlak SP-11 ( świetlica)

-Miłosz Wysocki SP-16

- Kamil Dółkowski SP-17

 

w kategorii dzieci z klas IV

- I, II nagroda (brak)

- III nagroda Marta Popławska MDK

-III nagroda Agata Mieczkowska OSM I Stopnia

 

w kategorii dzieci z klas V

- I nagroda Weronika Archutowska SP Staroźreby

- I nagroda Arkadiusz Zimowski SP Staroźreby

- I nagroda Dominika Świtalska SP-17

- II nagroda Tomasz Klonowski SP Staroźreby

- II nagroda Marcin Kowalski SP Staroźreby

- III nagroda Krzysztof Maślankowski SP-17

-III nagroda Natalia Lewandowska SP Staroźreby

 

- III nagroda Maria Rutecka OSM I stopnia

 

w kategorii dzieci z klas VI

Nagroda Weronika Gapińska SP w Gozdowie

 

Wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie dziękujemy bardzo oraz życzymy sukcesów w dalszej działalności artystycznej. Szczególne podziękowania należą się też nauczycielom i instruktorom za trud włożony w przygotowanie z wychowankami tak pięknych prac plastycznych.

 

 

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews