Strona główna

Opracowała: Agnieszka Kaszubska

III Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej ?Let's sing!?

27 marca 2014 roku w naszej szkole po raz kolejny odbył się ?Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej ?Let?s sing!? dla klas I-III. Zadaniem każdego uczestnika było zaprezentowanie wybranego utworu muzycznego w języku angielskim z repertuaru dziecięcego poprzez śpiew, ruch, taniec, gestykulację oraz kostium sceniczny. Do konkursu przystąpiło 18 uczestników z siedmiu szkół podstawowych: SP 12, SP 16, SP 20, SP 18, SP 21, SP 22 oraz SP Profesor. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Juniewicz z klasy Id, Lena Śmiechowska z klasy IIc i Zofia Jędrzejak z klasy IIIa.

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu

Przyznane miejsca w kategorii klas I:

I miejsce ? Dobrzeniak Aleksandra SP 12

II miejsce ? Maciejewska Hanna SP Profesor

III miejsce ? Staniewska Alicja SP 22

 

Przyznane miejsca w kategorii klas II:

I miejsce ? Tyszka Natalia SP 22

II miejsce ? Richert Alicja SP Profesor

III miejsce ? Śmiechowska Lena SP 18

 

Przyznane miejsca w kategorii klas III:

I miejsce ? Żeberkiewicz Nadia SP 20

II miejsce ? Zołoteńko Pola SP Profesor

III miejsce ? Omińska Ada SP 22

 

Serdecznie gratulujemy!

 

 

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews