Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język angielski 4 IV a chł. - Pankiewicz K. (80) wychowanie fizyczne 4 IV a dz. - Kozińska E. (sala gimnastyczna) |
matematyka 4 A - Twardo H. (36) |
matematyka 4 A - Twardo H. (36) |
zajęcia z wychowawcą 4 A - Twardo H. (36) |
język polski 4 A - Głodowska E. (62) |
2 | 08:55-09:40 | zajęcia komputerowe 4 IV a chł. - Kępczyńska E. (35) wychowanie fizyczne 4 IV a dz. - Kozińska E. (sala gimnastyczna) |
język polski 4 A - Głodowska E. (62) |
religia / Etyka 4 A - Kolimeczkow K. (107) |
historia i społeczeństwo 4 A - Taube M. (66) |
przyroda 4 A - Gniady E. (31) |
3 | 09:50-10:35 | język polski 4 A - Głodowska E. (62) |
język angielski 4 IV a chł. - Pankiewicz K. (5) wychowanie fizyczne 4 IV a dz. - Kozińska E. (teren) |
język polski 4 A - Głodowska E. (62) |
wychowanie fizyczne 4 IV a chł. - Donarska A. (sala gimnastyczna) język angielski 4 IV a dz. - Pomirska E. (80) |
matematyka 4 A - Twardo H. (36) |
4 | 10:45-11:30 | matematyka 4 A - Twardo H. (36) |
wychowanie fizyczne 4 IV a chł. - Donarska A. (sala gimnastyczna) wychowanie fizyczne 4 IV a dz. - Kozińska E. (teren) |
wychowanie fizyczne 4 IV a chł. - Donarska A. (teren) język angielski 4 IV a dz. - Pomirska E. (5) |
wychowanie fizyczne 4 IV a chł. - Donarska A. (sala gimnastyczna) wychowanie fizyczne 4 IV a dz. - Kozińska E. (sala gimnastyczna) |
wychowanie fizyczne 4 IV a chł. - Donarska A. (basen) wychowanie fizyczne 4 IV a dz. - Kozińska E. (basen) |
5 | 11:45-12:30 | przyroda 4 A - Gniady E. (31) |
wychowanie fizyczne 4 IV a chł. - Donarska A. (sala gimnastyczna) język angielski 4 IV a dz. - Pomirska E. (5) |
wychowanie fizyczne 4 IV a chł. - Donarska A. (teren) wychowanie fizyczne 4 IV a dz. - Kozińska E. (teren) |
język angielski 4 IV a chł. - Pankiewicz K. (80) wychowanie fizyczne 4 IV a dz. - Kozińska E. (sala gimnastyczna) |
wychowanie fizyczne 4 IV a chł. - Donarska A. (basen) wychowanie fizyczne 4 IV a dz. - Kozińska E. (basen) |
6 | 12:45-13:30 | wychowanie fizyczne 4 IV a chł. - Donarska A. (teren) zajęcia komputerowe 4 IV a dz. - Kępczyńska E. (35) |
przyroda 4 A - Gniady E. (31) |
język angielski 4 IV a chł. - Pankiewicz K. (5) wychowanie fizyczne 4 IV a dz. - Kozińska E. (teren) |
język polski 4 A - Głodowska E. (62) |
muzyka 4 A - Tomczak-Banachowicz M. (110) |
7 | 13:40-14:25 | wychowanie fizyczne 4 IV a chł. - Donarska A. (teren) język angielski 4 IV a dz. - Pomirska E. (5) |
zajęcia techniczne 4 A - Czwartek K. (110) |
plastyka 4 A - Czwartek K. (110) |
religia / Etyka 4 A - Kolimeczkow K. (107) |
|
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 4 B - Twardo H. (36) |
zajęcia techniczne 4 B - Czwartek K. (110) |
historia i społeczeństwo 4 B - Taube M. (64) |
język angielski 4 IV b dz. - Pomirska E. (5) |
matematyka 4 B - Twardo H. (36) |
2 | 08:55-09:40 | język polski 4 B - Głodowska E. (62) |
wychowanie fizyczne 4 B - Donarska A. (korytarz) |
wychowanie fizyczne 4 B - Donarska A. (sala gimnastyczna) |
język angielski 4 IV b dz. - Pomirska E. (5) |
wychowanie fizyczne 4 B - Donarska A. (sala gimnastyczna) |
3 | 09:50-10:35 | przyroda 4 B - Gniady E. (110) |
matematyka 4 B - Twardo H. (36) |
zajęcia komputerowe 4 IV b chł. - Kępczyńska E. (35) język angielski 4 IV b dz. - Pomirska E. (80) |
przyroda 4 B - Gniady E. (31) |
religia / Etyka 4 B - Kolimeczkow K. (107) |
4 | 10:45-11:30 | plastyka 4 B - Czwartek K. (110) |
przyroda 4 B - Gniady E. (66) |
język polski 4 B - Głodowska E. (62) |
język polski 4 B - Głodowska E. (62) |
język polski 4 B - Głodowska E. (62) |
5 | 11:45-12:30 | wychowanie fizyczne 4 B - Donarska A. (korytarz) |
język polski 4 B - Głodowska E. (62) |
język angielski 4 IV b chł. - Pomirska E. (80) zajęcia komputerowe 4 IV b dz. - Kępczyńska E. (35) |
zajęcia z wychowawcą 4 B - Donarska A. (31) |
język angielski 4 IV b chł. - Pomirska E. (5) |
6 | 12:45-13:30 | język angielski 4 IV b dz. - Pomirska E. (5) |
język angielski 4 IV b chł. - Pomirska E. (80) |
muzyka 4 B - Tomczak-Banachowicz M. (107) |
matematyka 4 B - Twardo H. (36) |
język angielski 4 IV b chł. - Pomirska E. (5) |
7 | 13:40-14:25 | religia / Etyka 4 B - Kolimeczkow K. (107) |
||||
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | przyroda 4 C - Zielińska I. (63) |
język angielski 4 IV c chł. - Pankiewicz K. (63) |
religia / Etyka 4 C - Kolimeczkow K. (63) |
wychowanie fizyczne 4 C - Kozińska E. (korytarz) |
|
2 | 08:55-09:40 | język angielski 4 IV c chł. - Pankiewicz K. (80) |
matematyka 4 C - Twardo H. (63) |
język polski 4 C - Głodowska E. (63) |
wychowanie fizyczne 4 C - Kozińska E. (sala gimnastyczna) |
zajęcia techniczne 4 C - Czwartek K. (63) |
3 | 09:50-10:35 | matematyka 4 C - Twardo H. (63) |
język polski 4 C - Głodowska E. (63) |
matematyka 4 C - Twardo H. (63) |
język polski 4 C - Głodowska E. (63) |
język polski 4 C - Głodowska E. (63) |
4 | 10:45-11:30 | język polski 4 C - Głodowska E. (63) |
zajęcia z wychowawcą 4 C - Pankiewicz K. (63) |
historia i społeczeństwo 4 C - Taube M. (63) |
matematyka 4 C - Twardo H. (63) |
muzyka 4 C - Tomczak-Banachowicz M. (63) |
5 | 11:45-12:30 | wychowanie fizyczne 4 C - Kozińska E. (korytarz) |
wychowanie fizyczne 4 C - Kozińska E. (korytarz) |
przyroda 4 C - Zielińska I. (63) |
przyroda 4 C - Zielińska I. (63) |
zajęcia komputerowe 4 IV c dz. - Kępczyńska E. (35) język angielski 4 IV c chł. - Pankiewicz K. (63) |
6 | 12:45-13:30 | język angielski 4 IV c dz. - Pankiewicz K. (63) |
język angielski 4 IV c chł. - Pankiewicz K. (63) |
religia / Etyka 4 C - Kolimeczkow K. (63) |
plastyka 4 C - Czwartek K. (63) |
język angielski 4 IV c dz. - Pankiewicz K. (63) zajęcia komputerowe 4 IV c chł. - Kępczyńska E. (35) |
7 | 13:40-14:25 | język angielski 4 IV c dz. - Pankiewicz K. (63) |
język angielski 4 IV c dz. - Pankiewicz K. (63) |
|||
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język polski 4 D - Głodowska E. (62) |
język polski 4 D - Głodowska E. (62) |
zajęcia z wychowawcą 4 D - Głodowska E. (62) |
zajęcia techniczne 4 D - Czwartek K. (110) |
|
2 | 08:55-09:40 | historia i społeczeństwo 4 D - Taube M. (64) |
matematyka 4 D - Kępczyńska E. (110) |
język polski 4 D - Głodowska E. (62) |
język polski 4 D - Głodowska E. (62) |
|
3 | 09:50-10:35 | przyroda 4 D - Zielińska I. (31) |
język angielski 4 IV d dz. - Pomirska E. (80) |
religia / Etyka 4 D - Kolimeczkow K. (107) |
wychowanie fizyczne 4 D - Borkowski A. (korytarz) |
matematyka 4 D - Kępczyńska E. (64) |
4 | 10:45-11:30 | matematyka 4 IV d dz. - Kępczyńska E. (35) język angielski 4 IV d chł. - Pomirska E. (5) |
język angielski 4 IV d dz. - Pomirska E. (5) zajęcia komputerowe 4 IV d chł. - Kępczyńska E. (35) |
przyroda 4 D - Zielińska I. (31) |
zajęcia komputerowe 4 IV d dz. - Kępczyńska E. (35) język angielski 4 IV d chł. - Pomirska E. (66) |
wychowanie fizyczne 4 D - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
5 | 11:45-12:30 | język angielski 4 IV d dz. - Pomirska E. (5) matematyka 4 IV d chł. - Kępczyńska E. (35) |
wychowanie fizyczne 4 D - Borkowski A. (korytarz) |
wychowanie fizyczne 4 D - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
matematyka 4 D - Kępczyńska E. (66) |
przyroda 4 D - Zielińska I. (31) |
6 | 12:45-13:30 | plastyka 4 D - Czwartek K. (110) |
język polski 4 D - Głodowska E. (62) |
język angielski 4 IV d dz. - Pomirska E. (80) |
religia / Etyka 4 D - Kolimeczkow K. (107) |
|
7 | 13:40-14:25 | matematyka 4 D - Kępczyńska E. (36) |
język angielski 4 IV d chł. - Pomirska E. (5) |
muzyka 4 D - Tomczak-Banachowicz M. (110) |
||
8 | 14:35-15:20 | język angielski 4 IV d chł. - Pomirska E. (5) |
||||
9 | 15:30-16:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 5 ab dz. - Donarska A. (korytarz) |
matematyka 5 A - Kępczyńska E. (35) |
wychowanie fizyczne 5 ab chł. - Borkowski A. (korytarz) matematyka 5 a dz. - Kępczyńska E. (35) |
wychowanie fizyczne 5 ab dz. - Donarska A. (korytarz) wychowanie fizyczne 5 ab chł. - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
|
2 | 08:55-09:40 | plastyka 5 A - Czwartek K. (110) |
zajęcia techniczne 5 A - Czwartek K. (110) |
język angielski 5 A - Pankiewicz K. (5) |
zajęcia komputerowe 5 A - Kępczyńska E. (35) |
przyroda 5 A - Zielińska I. (107) |
3 | 09:50-10:35 | matematyka 5 A - Kępczyńska E. (35) |
matematyka 5 A - Kępczyńska E. (35) |
wychowanie fizyczne 5 ab dz. - Donarska A. (sala gimnastyczna) wychowanie fizyczne 5 ab chł. - Borkowski A. (korytarz) |
język polski 5 A - Jackowska A. (65) |
język angielski 5 A - Pankiewicz K. (5) |
4 | 10:45-11:30 | język polski 5 A - Jackowska A. (65) |
religia / Etyka 5 A - Kolimeczkow K. (107) |
język polski 5 A - Jackowska A. (65) |
religia / Etyka 5 A - Kolimeczkow K. (107) |
matematyka 5 A - Kępczyńska E. (35) |
5 | 11:45-12:30 | przyroda 5 A - Zielińska I. (66) |
język angielski 5 A - Pankiewicz K. (107) |
język polski 5 A - Jackowska A. (65) |
muzyka 5 A - Tomczak-Banachowicz M. (62) |
język polski 5 A - Jackowska A. (65) |
6 | 12:45-13:30 | historia i społeczeństwo 5 A - Taube M. (66) |
język polski 5 A - Jackowska A. (65) |
przyroda 5 A - Zielińska I. (31) |
wychowanie fizyczne 5 ab dz. - Donarska A. (sala gimnastyczna) matematyka 5 a chł. - Kępczyńska E. (35) |
|
7 | 13:40-14:25 | wychowanie fizyczne 5 ab chł. - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
zajęcia z wychowawcą 5 A - Kępczyńska E. (35) |
|||
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | historia i społeczeństwo 5 B - Taube M. (64) |
wychowanie fizyczne 5 ab dz. - Donarska A. (korytarz) |
język polski 5 B - Jackowska A. (65) |
wychowanie fizyczne 5 ab chł. - Borkowski A. (korytarz) |
wychowanie fizyczne 5 ab dz. - Donarska A. (korytarz) wychowanie fizyczne 5 ab chł. - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
2 | 08:55-09:40 | matematyka 5 B - Twardo H. (36) |
język polski 5 B - Jackowska A. (65) |
matematyka 5 B - Twardo H. (36) |
matematyka 5 B - Twardo H. (36) |
język polski 5 B - Jackowska A. (65) |
3 | 09:50-10:35 | język polski 5 B - Jackowska A. (65) |
plastyka 5 B - Czwartek K. (110) |
wychowanie fizyczne 5 ab dz. - Donarska A. (sala gimnastyczna) wychowanie fizyczne 5 ab chł. - Borkowski A. (korytarz) |
język angielski 5 B - Koszela-Majewska J. (5) |
język polski 5 B - Jackowska A. (65) |
4 | 10:45-11:30 | przyroda 5 B - Zielińska I. (62) |
przyroda 5 B - Zielińska I. (31) |
zajęcia komputerowe 5 B - Kępczyńska E. (35) |
muzyka 5 B - Tomczak-Banachowicz M. (80) |
przyroda 5 B - Zielińska I. (31) |
5 | 11:45-12:30 | religia / Etyka 5 B - Kolimeczkow K. (107) |
zajęcia z wychowawcą 5 B - Czwartek K. (110) |
religia / Etyka 5 B - Kolimeczkow K. (107) |
język polski 5 B - Jackowska A. (65) |
matematyka 5 B - Twardo H. (36) |
6 | 12:45-13:30 | język angielski 5 B - Koszela-Majewska J. (80) |
język angielski 5 B - Koszela-Majewska J. (66) |
zajęcia techniczne 5 B - Czwartek K. (110) |
wychowanie fizyczne 5 ab dz. - Donarska A. (sala gimnastyczna) |
|
7 | 13:40-14:25 | wychowanie fizyczne 5 ab chł. - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
||||
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język polski 5 C - Iwińska-Samelska B. (66) |
zajęcia komputerowe 5 c chł. - Stiens-Falk G. (30) |
język polski 5 C - Iwińska-Samelska B. (66) |
język polski 5 C - Iwińska-Samelska B. (66) |
zajęcia komputerowe 5 c dz. - Stiens-Falk G. (30) |
2 | 08:55-09:40 | przyroda 5 C - Zielińska I. (31) |
zajęcia z wychowawcą 5 C - Zielińska I. (31) |
język polski 5 C - Iwińska-Samelska B. (66) |
wychowanie fizyczne 5 C - Borkowski A. (korytarz) |
język polski 5 C - Iwińska-Samelska B. (66) |
3 | 09:50-10:35 | religia / Etyka 5 C - Kolimeczkow K. (107) |
przyroda 5 C - Zielińska I. (31) |
język angielski 5 C - Pankiewicz K. (5) |
historia i społeczeństwo 5 C - Taube M. (62) |
zajęcia techniczne 5 C - Czwartek K. (110) |
4 | 10:45-11:30 | język angielski 5 C - Pankiewicz K. (64) |
matematyka 5 C - Twardo H. (36) |
wychowanie fizyczne 5 C - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
język angielski 5 C - Pankiewicz K. (5) |
język angielski 5 C - Pankiewicz K. (5) |
5 | 11:45-12:30 | plastyka 5 C - Czwartek K. (110) |
język polski 5 C - Iwińska-Samelska B. (66) |
matematyka 5 C - Twardo H. (36) |
matematyka 5 C - Twardo H. (36) |
wychowanie fizyczne 5 C - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
6 | 12:45-13:30 | wychowanie fizyczne 5 C - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
muzyka 5 C - Tomczak-Banachowicz M. (110) |
przyroda 5 C - Zielińska I. (31) |
matematyka 5 C - Twardo H. (36) |
|
7 | 13:40-14:25 | religia / Etyka 5 C - Kolimeczkow K. (107) |
||||
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język polski 6 A - Jackowska A. (65) |
wychowanie fizyczne 6 A dz. - Kozińska E. (sala gimnastyczna) język angielski 6 A chł. - Woldan R. (65) |
przyroda 6 A - Gniady E. (31) |
przyroda 6 A - Gniady E. (31) |
język polski 6 A - Jackowska A. (65) |
2 | 08:55-09:40 | matematyka 6 A - Stiens-Falk G. (63) |
wychowanie fizyczne 6 A dz. - Kozińska E. (sala gimnastyczna) zajęcia komputerowe 6 A chł. - Stiens-Falk G. (30) |
historia i społeczeństwo 6 A - Taube M. (62) |
matematyka 6 A - Stiens-Falk G. (107) |
wychowanie fizyczne 6 A dz. - Kozińska E. (basen) wychowanie fizyczne 6 A chł. - Borkowski A. (basen) |
3 | 09:50-10:35 | wychowanie fizyczne 6 A dz. - Kozińska E. (teren) język angielski 6 A chł. - Woldan R. (5) |
matematyka 6 A - Stiens-Falk G. (62) |
plastyka 6 A - Czwartek K. (110) |
muzyka 6 A - Tomczak-Banachowicz M. (107) |
wychowanie fizyczne 6 A dz. - Kozińska E. (basen) wychowanie fizyczne 6 A chł. - Borkowski A. (basen) |
4 | 10:45-11:30 | wychowanie fizyczne 6 A dz. - Kozińska E. (teren) wychowanie fizyczne 6 A chł. - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
język polski 6 A - Jackowska A. (65) |
zajęcia techniczne 6 A - Czwartek K. (110) |
język polski 6 A - Jackowska A. (65) |
matematyka 6 A - Stiens-Falk G. (36) |
5 | 11:45-12:30 | język angielski 6 A dz. - Woldan R. (80) wychowanie fizyczne 6 A chł. - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
język polski 6 A - Jackowska A. (65) |
matematyka 6 A - Stiens-Falk G. (31) |
język angielski 6 A dz. - Woldan R. (5) wychowanie fizyczne 6 A chł. - Borkowski A. (teren) |
zajęcia z wychowawcą 6 A - Woldan R. (66) |
6 | 12:45-13:30 | przyroda 6 A - Gniady E. (31) |
język angielski 6 A dz. - Woldan R. (5) wychowanie fizyczne 6 A chł. - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
język polski 6 A - Jackowska A. (65) |
wychowanie fizyczne 6 A dz. - Kozińska E. (teren) wychowanie fizyczne 6 A chł. - Borkowski A. (teren) |
religia / Etyka 6 A - Kolimeczkow K. (107) |
7 | 13:40-14:25 | religia / Etyka 6 A - Kolimeczkow K. (107) |
zajęcia komputerowe 6 A dz. - Stiens-Falk G. (30) wychowanie fizyczne 6 A chł. - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
wychowanie fizyczne 6 A dz. - Kozińska E. (sala gimnastyczna) wychowanie fizyczne 6 A chł. - Borkowski A. (teren) |
wychowanie fizyczne 6 A dz. - Kozińska E. (teren) język angielski 6 A chł. - Woldan R. (5) |
historia i społeczeństwo 6 A - Taube M. (66) |
8 | 14:35-15:20 | wychowanie fizyczne 6 A dz. - Kozińska E. (sala gimnastyczna) wychowanie fizyczne 6 A chł. - Borkowski A. (teren) |
wychowanie do życia w rodzinie 6 A - Zielińska I. (31) |
|||
9 | 15:30-16:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 6 B gr. 1 - Stiens-Falk G. (30) |
język angielski 6 b - Pankiewicz K. (62) |
wychowanie fizyczne 6 bd dz. - Donarska A. (sala gimnastyczna) |
matematyka 6 b - Stiens-Falk G. (64) |
język polski 6 b - Iwińska-Samelska B. (66) |
2 | 08:55-09:40 | język polski 6 b - Iwińska-Samelska B. (66) |
historia i społeczeństwo 6 b - Taube M. (66) |
matematyka 6 b - Stiens-Falk G. (31) |
przyroda 6 b - Gniady E. (31) |
język angielski 6 b - Pankiewicz K. (5) |
3 | 09:50-10:35 | język polski 6 b - Iwińska-Samelska B. (66) |
język polski 6 b - Iwińska-Samelska B. (66) |
język polski 6 b - Iwińska-Samelska B. (66) |
język polski 6 b - Iwińska-Samelska B. (66) |
matematyka 6 b - Stiens-Falk G. (66) |
4 | 10:45-11:30 | przyroda 6 b - Gniady E. (31) |
plastyka 6 b - Czwartek K. (110) |
religia / Etyka 6 b - Kolimeczkow K. (107) |
zajęcia techniczne 6 b - Czwartek K. (110) |
historia i społeczeństwo 6 b - Taube M. (66) |
5 | 11:45-12:30 | matematyka 6 b - Stiens-Falk G. (36) |
matematyka 6 b - Stiens-Falk G. (36) |
język angielski 6 b - Pankiewicz K. (5) |
religia / Etyka 6 b - Kolimeczkow K. (107) |
zajęcia z wychowawcą 6 b - Stiens-Falk G. (30) |
6 | 12:45-13:30 | matematyka 6 B gr. 2 - Stiens-Falk G. (30) |
wychowanie fizyczne 6 bd dz. - Donarska A. (korytarz) zajęcia komputerowe 6 b chł. - Stiens-Falk G. (30) |
wychowanie fizyczne 6 bd chł. - Borkowski A. (korytarz) zajęcia komputerowe 6 b dz. - Stiens-Falk G. (30) |
muzyka 6 b - Tomczak-Banachowicz M. (110) |
wychowanie fizyczne 6 bd dz. - Donarska A. (korytarz) wychowanie fizyczne 6 bd chł. - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
7 | 13:40-14:25 | przyroda 6 b - Gniady E. (31) |
wychowanie do życia w rodzinie 6 b - Zielińska I. (31) |
wychowanie fizyczne 6 bd dz. - Donarska A. (sala gimnastyczna) wychowanie fizyczne 6 bd chł. - Borkowski A. (korytarz) |
||
8 | 14:35-15:20 | wychowanie fizyczne 6 bd chł. - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
||||
9 | 15:30-16:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język angielski 6 C chł. - Pomirska E. (5) |
język angielski 6 C dz. - Pomirska E. (5) |
język angielski 6 C dz. - Pomirska E. (5) |
wychowanie fizyczne 6 C - Donarska A. (sala gimnastyczna) |
wychowanie do życia w rodzinie 6 C - Zielińska I. (64) |
2 | 08:55-09:40 | język angielski 6 C chł. - Pomirska E. (5) |
język angielski 6 C dz. - Pomirska E. (5) |
przyroda 6 C - Gniady E. (64) |
religia / Etyka 6 C - Kolimeczkow K. (64) |
matematyka 6 C - Twardo H. (64) |
3 | 09:50-10:35 | język polski 6 C - Taube M. (64) |
wychowanie fizyczne 6 C - Donarska A. (sala gimnastyczna) |
język polski 6 C - Taube M. (64) |
matematyka 6 C - Twardo H. (64) |
wychowanie fizyczne 6 C - Donarska A. (sala gimnastyczna) |
4 | 10:45-11:30 | wychowanie fizyczne 6 C - Donarska A. (korytarz) |
język polski 6 C - Taube M. (64) |
matematyka 6 C - Twardo H. (64) |
język polski 6 C - Taube M. (64) |
przyroda 6 C - Gniady E. (64) |
5 | 11:45-12:30 | matematyka 6 C - Twardo H. (64) |
matematyka 6 C - Twardo H. (64) |
zajęcia techniczne 6 C - Czwartek K. (64) |
język polski 6 C - Taube M. (64) |
historia i społeczeństwo 6 C - Taube M. (64) |
6 | 12:45-13:30 | religia / Etyka 6 C - Kolimeczkow K. (64) |
plastyka 6 C - Czwartek K. (64) |
historia i społeczeństwo 6 C - Taube M. (64) |
zajęcia z wychowawcą 6 C - Taube M. (64) |
język polski 6 C - Taube M. (64) |
7 | 13:40-14:25 | przyroda 6 C - Gniady E. (64) |
muzyka 6 C - Tomczak-Banachowicz M. (64) |
zajęcia komputerowe 6 C - Kępczyńska E. (35) |
język angielski 6 C chł. - Pomirska E. (5) |
|
8 | 14:35-15:20 | |||||
9 | 15:30-16:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | zajęcia techniczne 6 d - Czwartek K. (110) |
wychowanie fizyczne 6 bd dz. - Donarska A. (sala gimnastyczna) |
język polski 6 d - Jackowska A. (65) |
zajęcia z wychowawcą 6 d - Gniady E. (31) |
|
2 | 08:55-09:40 | język polski 6 d - Jackowska A. (65) |
język angielski 6 d - Pankiewicz K. (64) |
język polski 6 d - Jackowska A. (65) |
język polski 6 d - Jackowska A. (65) |
matematyka 6 d - Stiens-Falk G. (36) |
3 | 09:50-10:35 | matematyka 6 d - Stiens-Falk G. (36) |
język polski 6 d - Jackowska A. (65) |
przyroda 6 d - Gniady E. (31) |
matematyka 6 d - Stiens-Falk G. (36) |
muzyka 6 d - Tomczak-Banachowicz M. (80) |
4 | 10:45-11:30 | historia i społeczeństwo 6 d - Taube M. (66) |
matematyka 6 d - Stiens-Falk G. (62) |
matematyka 6 d - Stiens-Falk G. (36) |
przyroda 6 d - Gniady E. (31) |
język polski 6 d - Jackowska A. (65) |
5 | 11:45-12:30 | język angielski 6 d - Pankiewicz K. (62) |
przyroda 6 d - Gniady E. (31) |
historia i społeczeństwo 6 d - Taube M. (66) |
plastyka 6 d - Czwartek K. (110) |
religia / Etyka 6 d - Kolimeczkow K. (107) |
6 | 12:45-13:30 | wychowanie do życia w rodzinie 6 d - Zielińska I. (62) |
zajęcia komputerowe 6 D chł. - Kępczyńska E. (35) wychowanie fizyczne 6 bd dz. - Donarska A. (korytarz) |
zajęcia komputerowe 6 D dz. - Kępczyńska E. (35) wychowanie fizyczne 6 bd chł. - Borkowski A. (korytarz) |
język angielski 6 d - Pankiewicz K. (5) |
wychowanie fizyczne 6 bd dz. - Donarska A. (korytarz) wychowanie fizyczne 6 bd chł. - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
7 | 13:40-14:25 | religia / Etyka 6 d - Kolimeczkow K. (107) |
wychowanie fizyczne 6 bd dz. - Donarska A. (sala gimnastyczna) wychowanie fizyczne 6 bd chł. - Borkowski A. (korytarz) |
|||
8 | 14:35-15:20 | wychowanie fizyczne 6 bd chł. - Borkowski A. (sala gimnastyczna) |
||||
9 | 15:30-16:15 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne Rogozińska M. (6)
10:45-11:30
język angielski Woldan R. (41) |
08:00-08:45
religia / Etyka Brzeska B. (41)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41)
11:45-12:30
informatyka Rogozińska M. (35) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne Rogozińska M. (6)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41)
11:45-12:30
język angielski Woldan R. (41) |
08:00-08:45
religia / Etyka Brzeska B. (41)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41)
11:45-12:30
koła zaintersowań Rogozińska M. (41) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne Rogozińska M. (6)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Rogozińska M. (41) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Ludwikowska E. (70)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Ludwikowska E. (70)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Ludwikowska E. (70)
10:45-11:30
język angielski Ludwikowska E. (70)
11:45-12:30
wychowanie fizyczne Koszela-Majewska J. (6) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Ludwikowska E. (70)
08:55-09:40
religia / Etyka Brzeska B. (70)
09:50-10:35
zajęcia komputerowe Ludwikowska E. (30)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Ludwikowska E. (70)
11:45-12:30
wychowanie fizyczne Koszela-Majewska J. (6) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Ludwikowska E. (70)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Ludwikowska E. (70)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Ludwikowska E. (70)
10:45-11:30
język angielski Ludwikowska E. (70) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Ludwikowska E. (70)
08:55-09:40
religia / Etyka Brzeska B. (70)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Ludwikowska E. (70)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Ludwikowska E. (70) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Ludwikowska E. (70)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Ludwikowska E. (70)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Ludwikowska E. (70)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne Koszela-Majewska J. (6) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne Koszela-Majewska J. (6) |
08:00-08:45
zajęcia komputerowe Idzik B. (35)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
09:50-10:35
religia / Etyka Brzeska B. (39)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
12:45-13:30
edukacja matematyczna Idzik B. (39) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
10:45-11:30
język angielski Woldan R. (39)
11:45-12:30
wychowanie fizyczne Koszela-Majewska J. (6) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
09:50-10:35
religia / Etyka Brzeska B. (39)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
11:45-12:30
wychowanie fizyczne Koszela-Majewska J. (6) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Idzik B. (39)
09:50-10:35
język angielski Woldan R. (39) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Pankowska U. (37)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Pankowska U. (37)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Strzegowska M. (37)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne Strzegowska M. (korytarz)
11:45-12:30
język angielski Ludwikowska E. (37) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Pankowska U. (37)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Pankowska U. (37)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Pankowska U. (37)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Strzegowska M. (37) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Pankowska U. (37)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Pankowska U. (37)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Strzegowska M. (37)
10:45-11:30
religia / Etyka Brzeska B. (37)
11:45-12:30
język angielski Ludwikowska E. (37) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Pankowska U. (37)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Pankowska U. (37)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Pankowska U. (37)
10:45-11:30
zajęcia komputerowe Strzegowska M. (35)
11:45-12:30
wychowanie fizyczne Strzegowska M. (6) |
08:00-08:45
wychowanie fizyczne Strzegowska M. (6)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Pankowska U. (37)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Pankowska U. (37)
10:45-11:30
język angielski Ludwikowska E. (37)
11:45-12:30
religia / Etyka Brzeska B. (37) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67)
11:45-12:30
wychowanie fizyczne Borkowska B. (korytarz) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67)
10:45-11:30
język angielski Woldan R. (67) |
08:00-08:45
religia / Etyka Brzeska B. (67)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne Borkowska B. (6)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne Borkowska B. (6)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67)
10:45-11:30
religia / Etyka Brzeska B. (67) |
08:00-08:45
zajęcia komputerowe Borkowska B. (35)
08:55-09:40
język angielski Woldan R. (67)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Borkowska B. (67) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne Aftańska B. (6)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69)
10:50-11:35
religia / Etyka Brzeska B. (69) |
08:00-08:45
wychowanie fizyczne Aftańska B. (6)
08:55-09:40
język angielski Woldan R. (69)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69)
08:55-09:40
religia / Etyka Brzeska B. (69)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne Aftańska B. (korytarz)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69)
11:45-12:30
zajęcia komputerowe Aftańska B. (35)
12:45-13:30
język angielski Woldan R. (69) |
08:00-08:45
język angielski Woldan R. (69)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69)
10:50-11:35
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Aftańska B. (69) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
język angielski Woldan R. (40)
08:55-09:40
religia / Etyka Brzeska B. (40)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40)
11:45-12:30
wychowanie fizyczne Gołąb B. (korytarz) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40)
08:55-09:40
zajęcia komputerowe Gołąb B. (35)
09:50-10:35
język angielski Woldan R. (40)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40)
09:50-10:35
religia / Etyka Brzeska B. (40)
10:50-11:30
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne Gołąb B. (6)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne Gołąb B. (6)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Gołąb B. (40)
12:45-13:30
język angielski Woldan R. (40) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Jakubiak E. (10)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Jakubiak E. (10)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Jakubiak E. (10)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Jakubiak E. (10) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Jakubiak E. (10)
08:55-09:40
język angielski Ludwikowska E. (10)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Jakubiak E. (10)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne Koszela-Majewska J. (6)
11:45-12:30
religia / Etyka Kolimeczkow K. (10) |
08:00-08:45
religia / Etyka Kolimeczkow K. (10)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Jakubiak E. (10)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Jakubiak E. (10)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne Koszela-Majewska J. (6)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Jakubiak E. (10) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Jakubiak E. (10)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Jakubiak E. (10)
09:50-10:35
zajęcia komputerowe Jakubiak E. (35)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne Koszela-Majewska J. (6) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Jakubiak E. (10)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Jakubiak E. (10)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Jakubiak E. (10)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Jakubiak E. (10)
11:45-12:30
język angielski Ludwikowska E. (10) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11)
09:50-10:35
religia / Etyka Brzeska B. (11)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11)
12:45-13:30
język angielski Woldan R. (11) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne Gołębiewska E. (6)
09:40-10:35
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11)
08:55-09:40
zajęcia komputerowe Gołębiewska E. (35)
09:40-10:35
wychowanie fizyczne Gołębiewska E. (basen)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne Gołębiewska E. (basen)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11)
08:55-09:40
język angielski Woldan R. (11)
09:40-10:35
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11)
09:40-10:35
religia / Etyka Brzeska B. (11)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Gołębiewska E. (11) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Kapuścińska A. (38)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Kapuścińska A. (38)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Kapuścińska A. (38)
10:45-11:30
religia / Etyka Kolimeczkow K. (38) |
08:00-08:45
zajęcia komputerowe Kapuścińska A. (35)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Kapuścińska A. (38)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne Kapuścińska A. (6)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Kapuścińska A. (38)
11:45-12:30
język angielski Ludwikowska E. (38) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Kapuścińska A. (38)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne Kapuścińska A. (basen)
09:50-10:35
wychowanie fizyczne Kapuścińska A. (basen)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Kapuścińska A. (38)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Kapuścińska A. (38)
12:45-13:30
język angielski Ludwikowska E. (38) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Kapuścińska A. (37)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Kapuścińska A. (38)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Kapuścińska A. (38)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Kapuścińska A. (38)
11:45-12:30
język angielski Ludwikowska E. (38) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Kapuścińska A. (38)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Kapuścińska A. (38)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Kapuścińska A. (38)
10:45-11:30
religia / Etyka Kolimeczkow K. (38) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
religia / Etyka Brzeska B. (12)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12)
08:55-09:44
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12)
11:45-12:30
język angielski Woldan R. (12) |
08:00-08:45
wychowanie fizyczne Koszela-Majewska J. (basen)
08:55-09:40
wychowanie fizyczne Koszela-Majewska J. (basen)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12) |
08:00-08:45
język angielski Woldan R. (12)
08:45-09:40
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12)
08:55-09:40
zajęcia komputerowe Sobiecka M. (35)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Sobiecka M. (12)
10:45-11:30
religia / Etyka Brzeska B. (12)
11:45-12:30
wychowanie fizyczne Koszela-Majewska J. (6) |
08:00-08:45
zajęcia opiekuńcze Łabarzewska E. (12) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
08:55-09:40
język angielski Woldan R. (68)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
10:45-11:30
religia / Etyka Brzeska B. (68) |
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
10:45-11:30
wychowanie fizyczne Kowalik E. (basen)
11:45-12:30
wychowanie fizyczne Kowalik E. (basen)
12:45-13:30
język angielski Woldan R. (68) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
10:45-11:30
język angielski Woldan R. (68)
11:45-12:30
wychowanie fizyczne Kowalik E. (korytarz) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
09:50-10:35
zajęcia komputerowe Kowalik E. (30)
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Kowalik E. (68)
12:45-13:30
religia / Etyka Brzeska B. (68) |